Prekių užsakymas

  1. Į pirkinių krepšelį įtraukite visas prekes, kurias norite užsisakyti.
  2. Patvirtinkite užsakymą. Perskaitykite prekių pirkimo-pardavimo taisykles ir sutikite su jų sąlygomis.

Užsakytų prekių patvirtinimas

  1. Po užsakymo pateikimo, el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą. Užsakymas laikomas sustabdytu iki kol Jums pateiksime sąskaitą apmokėjimui ir gausime apmokėjimą už prekes.
  2. Po atlikto apmokėjimo, laikoma, kad Jūsų užsakymas yra galutinai patvirtintas ir bus pradėtas vykdyti.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Netinkamos kokybės prekes ar kokybiškas prekes, kurių Jums nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, grąžinamos/keičiamos tiesiogiai kreipiantis į prekių pardavėją. Jei reikia papildomos pagalbos dėl prekių grąžinimo, galite kreiptis į [email protected]

Tinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.
Civilinio kodekso 6.362 straipsnis. Daiktų keitimas ir grąžinimas
1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
2. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų daiktų, tai pirkėjas turi teisę per šio straipsnio 1 dalyje nustatytą terminą grąžinti daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą.
3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo.
4. Daiktų keitimo ir grąžinimo tvarka, taip pat nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašas nustatyti Mažmeninės prekybos taisyklėse.

Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:
17.2. parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 3303–3307);
17.18. laikrodžius (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9101–9114);
17.21. baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus ir apšvietimo įrangą, šviečiančiuosius ženklus, šviečiančiasias iškabas arba panašius dirbinius su nuolatinai įmontuotu šviesos šaltiniu ir jų dalis (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9401–9406);

Grąžinamų prekių pristatymas

  1. Grąžinamas prekes pirkėjas privalo pristatyti pardavėjo nurodytu adresu asmeniškai arba per siuntų tarnybą.
  2. Prekių grąžinimo atveju, pirkėjas sumoka už prekės siuntimą, arba kitais būdais pristato prekę pardavėjui.
  3. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Prekių kainos, apmokėjimo tvarka 

1. Pardavėjo skelbiamos prekių kainos ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais. Pardavėjas nėra registruotas Lietuvos Respublikos PVM mokesčio mokėtojų registre, jo skelbiamų prekių kainose PVM nėra išskiriamas. Prekės pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo momentu.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes bankiniu pavedimu pagal gautą sąskaitą apmokėjimui.

3. Už įsigytas prekes sąskaitą-faktūrą pirkėjas gauna el. paštu, po prekių pristatymo.

Prekių pristatymas

1. Prekių pristatymo mokestis yra įskaičiuotas į prekių kainą.

2. Pirkėjo užsakytos prekės pristatomos Dizainoklasika sistemoje pirkėjo nurodytu adresu.

3. Tuo atveju, kai pirkėjo Dizainoklasika sistemoje nurodytu pristatymo adresu pirkėjas ar gavėjas nerandamas, siuntėjas turi teisę prekes išduoti bet kuriam kitam nurodytu adresu esančiam pilnamečiui asmeniui.

 

 

APIE MUS

KONTAKTAI

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

INTERJERAI